Komponenty i usługi do wszystkich urządzeń Fujitsu
Communication/Network

Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+

S26361-F3629-L502

Chcesz kupić?
Jeśli chcesz kupić - kliknij.

Cena sugerowana
przez producenta

Netto: 2 729,00 zł

Brutto: 3 356,67 zł

Strona zawiera informacje na temat Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+, wyrodukowanego przez firmę Fujitsu, o numerze producenta S26361-F3629-L502. Produkt ten umieszczony został w kategorii Komunikacja i internet [Communication/Network]. Jeśli chcesz kupić Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+, lub negocjowac cenę Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+ skontaktuj się z nami. Możesz również sprawdzić dla jakich produktów (notebooki/komputery/serwery) oferowany jest Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+ [pokaż]. Informujemy jednocześnie iż wszystkie parametry zaprezentowane na stronie wyświetlone zostały wyłącznie w celach informacyjnych - zawiera ona informacje na temat większości akcesorii firmy Fujitsu, dlatego nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności i ceny dla poszczególnych podzespołów. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy też sprawdzić jego zgodność z posiadanym urządzeniem (w specyfikacji technicznej posiadanego urządzenia, lub jego instrukcji obsługi). Opis producenta: "Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+ Bracket for low profile and full hight enclosed". Informacje producenta: "The 10GbE adapter requires a x8 PCIe slot. The controller supports the following SFP+ module for optical connections: - 10/1Gbit/s Dual Rate Multi Mode Fiber / Short Range SFP+ Module (S26361-F3986-E5 / -L5) - 10/1Gbit/s Dual Rate Single Mode Fiber / Long Range SFP+ Module (S26361-F3986-E6 / -L6) - 10Gbit/s Multi Mode Fiber / Short Rang SFP+ Modul (S26361-F3986-E3 / -L3) - 10Gbit/s Single Mode Fiber / Long Range SFP+ Modul (S26361-F3986-E4 / -L4) For connections with SFP+ twinax cables the guidlines from the switch vendor must be considered. The controller supports the cables from the major switch vendors. The cable assistant of the SystemArchitect requires the virtual ordercode V:TWX CONNECTOR-PY.".