Komponenty i usługi do wszystkich urządzeń Fujitsu
Communication/Network

PCNA SFP+ MMF Module for OCe14102

S26361-F5250-L110

Chcesz kupić?
Jeśli chcesz kupić - kliknij.

Cena sugerowana
przez producenta

Netto: 1 965,00 zł

Brutto: 2 416,95 zł

Strona zawiera informacje na temat PCNA SFP+ MMF Module for OCe14102, wyrodukowanego przez firmę Fujitsu, o numerze producenta S26361-F5250-L110. Produkt ten umieszczony został w kategorii Komunikacja i internet [Communication/Network]. Jeśli chcesz kupić PCNA SFP+ MMF Module for OCe14102, lub negocjowac cenę PCNA SFP+ MMF Module for OCe14102 skontaktuj się z nami. Możesz również sprawdzić dla jakich produktów (notebooki/komputery/serwery) oferowany jest PCNA SFP+ MMF Module for OCe14102 [pokaż]. Informujemy jednocześnie iż wszystkie parametry zaprezentowane na stronie wyświetlone zostały wyłącznie w celach informacyjnych - zawiera ona informacje na temat większości akcesorii firmy Fujitsu, dlatego nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności i ceny dla poszczególnych podzespołów. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy też sprawdzić jego zgodność z posiadanym urządzeniem (w specyfikacji technicznej posiadanego urządzenia, lub jego instrukcji obsługi). Opis producenta: "MMF / SR SFP+ module for use in OCe14102 controller types for optical cable up to - OM4 (Multi-Mode 50/125um, 4700 MHz*km) 400m - OM3 (Multi-Mode 50/125um, 2000 MHz*km) 300m - OM2 (Multi-Mode 50/125um, 500 MHz*km) 82m - OM1 (Multi-Mode 62,5/125um, 200 MHz*km) 33m". Informacje producenta: "up to 2 modules per controller usable only released for the 10Gb Emulex OCe14102 controller family: - S26361-F5250-E1, -E201, -L201 - S26361-F2550-E10, -E210, -L201 - S26361-F5536-E2, -E202, -L202 ".