Komponenty i usługi do wszystkich urządzeń Fujitsu
Connection Blades

FC SFP+ MMF 16Gb LC (Brocade)

S26361-F3873-L116

Chcesz kupić?
Jeśli chcesz kupić - kliknij.

Cena sugerowana
przez producenta

Netto: 1 484,00 zł

Brutto: 1 825,32 zł

Strona zawiera informacje na temat FC SFP+ MMF 16Gb LC (Brocade), wyrodukowanego przez firmę Fujitsu, o numerze producenta S26361-F3873-L116. Produkt ten umieszczony został w kategorii Połaczenia (Blades) [Connection Blades]. Jeśli chcesz kupić FC SFP+ MMF 16Gb LC (Brocade), lub negocjowac cenę FC SFP+ MMF 16Gb LC (Brocade) skontaktuj się z nami. Możesz również sprawdzić dla jakich produktów (notebooki/komputery/serwery) oferowany jest FC SFP+ MMF 16Gb LC (Brocade) [pokaż]. Informujemy jednocześnie iż wszystkie parametry zaprezentowane na stronie wyświetlone zostały wyłącznie w celach informacyjnych - zawiera ona informacje na temat większości akcesorii firmy Fujitsu, dlatego nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności i ceny dla poszczególnych podzespołów. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy też sprawdzić jego zgodność z posiadanym urządzeniem (w specyfikacji technicznej posiadanego urządzenia, lub jego instrukcji obsługi). Opis producenta: "Brocade hot-pluggable SFP+ module, 16 Gb/s Short-Wavelength Laser (SWL), Multi-Mode Fiber with LC connector". Informacje producenta: "The 16Gb/s SFP+ module occupies one free slot at the Fibre Channel switch. supports 4Gb, 8Gb and 16Gb Fibre Channel, 850nm Laser Supported distance depends on fiber-optic cable and speed. OM3 50 µm (1500 MHz*km) OM4 50 µm (3500 MHz*km) 4 Gb/s Fibre Channel 0.5 - 380 m 0,5 - 400m 8 Gb/s Fibre Channel 0.5 - 150 m 0,5 - 190 m 16 Gb/s Fibre Channel 0,5 - 100 m 0,5 - 125 m".