Komponenty i usługi do wszystkich urządzeń Fujitsu
Connection Blades

FC SFP+ SMF 8Gb LC 10km (Brocade)

S26361-F3873-L208

Chcesz kupić?
Jeśli chcesz kupić - kliknij.

Cena sugerowana
przez producenta

Netto: 6 373,00 zł

Brutto: 7 838,79 zł

Strona zawiera informacje na temat FC SFP+ SMF 8Gb LC 10km (Brocade), wyrodukowanego przez firmę Fujitsu, o numerze producenta S26361-F3873-L208. Produkt ten umieszczony został w kategorii Połaczenia (Blades) [Connection Blades]. Jeśli chcesz kupić FC SFP+ SMF 8Gb LC 10km (Brocade), lub negocjowac cenę FC SFP+ SMF 8Gb LC 10km (Brocade) skontaktuj się z nami. Możesz również sprawdzić dla jakich produktów (notebooki/komputery/serwery) oferowany jest FC SFP+ SMF 8Gb LC 10km (Brocade) [pokaż]. Informujemy jednocześnie iż wszystkie parametry zaprezentowane na stronie wyświetlone zostały wyłącznie w celach informacyjnych - zawiera ona informacje na temat większości akcesorii firmy Fujitsu, dlatego nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności i ceny dla poszczególnych podzespołów. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy też sprawdzić jego zgodność z posiadanym urządzeniem (w specyfikacji technicznej posiadanego urządzenia, lub jego instrukcji obsługi). Opis producenta: "Brocade hot-pluggable SFP+ module, 8 Gb/s Long-Wavelength Laser (LWL), Single-Mode Fiber with LC connector". Informacje producenta: "The 8Gb/s SFP+ module occupies one free slot at the Fibre Channel switch. 1310nm Laser Supported distance depends on fiber-optic cable and port speed. up to 10km link lengths at 8 Gb/s on 9 µm single-mode fiber".