Komponenty i usługi do wszystkich urządzeń Fujitsu
Connection Blades

SFP+ Module Multi Mode Fiber 10GbE LC

S26361-F3986-L3

Chcesz kupić?
Jeśli chcesz kupić - kliknij.

Cena sugerowana
przez producenta

Netto: 1 965,00 zł

Brutto: 2 416,95 zł

Strona zawiera informacje na temat SFP+ Module Multi Mode Fiber 10GbE LC, wyrodukowanego przez firmę Fujitsu, o numerze producenta S26361-F3986-L3. Produkt ten umieszczony został w kategorii Połaczenia (Blades) [Connection Blades]. Jeśli chcesz kupić SFP+ Module Multi Mode Fiber 10GbE LC, lub negocjowac cenę SFP+ Module Multi Mode Fiber 10GbE LC skontaktuj się z nami. Możesz również sprawdzić dla jakich produktów (notebooki/komputery/serwery) oferowany jest SFP+ Module Multi Mode Fiber 10GbE LC [pokaż]. Informujemy jednocześnie iż wszystkie parametry zaprezentowane na stronie wyświetlone zostały wyłącznie w celach informacyjnych - zawiera ona informacje na temat większości akcesorii firmy Fujitsu, dlatego nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności i ceny dla poszczególnych podzespołów. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy też sprawdzić jego zgodność z posiadanym urządzeniem (w specyfikacji technicznej posiadanego urządzenia, lub jego instrukcji obsługi). Opis producenta: "SFP+ module 10Gb Ethernet for multi mode fiber with LC connector (jack) for Fujitsu PLAN EP X710-DA4 and -DA2 Ethernet Adapter, PLAN EP QL41212, QL45212, MCX4-LX, XXV710-DA2 Ethernet Adapters, PRIMERGY BX400/BX900 10Gb LAN connection blades, 1Gb LAN connection blades with 10Gb SFP+ uplink, the Fujitsu 10GbE Server Adapter D2755 and DynamicLoM interface cards for PRIMERGY M4 and M2 generations. For multi-mode short-range fiber optic cables up to 400m.". Informacje producenta: "Placable into Fujitsu PLAN EP X710-DA4 and -DA2 Ethernet Adapter, PLAN EP QL41212, QL45212, MCX4-LX, XXV710-DA2 Ethernet Adapters, PRIMERGY BX400/BX900 LAN connection blades with SFP+ connectors, the Fujitsu 10GbE Server Adapter D2755 and the DynamicLoM interface cards for PRIMERGY M4 and M2 generations. Usable for optical 10Gb Ethernet connections with LC plugs. Usable fiber optic cables: - OM4 (Multi-Mode 50/125?m, 4700 MHz*km) 400m - OM3 (Multi-Mode 50/125?m, 2000 MHz*km) 300m - OM2 (Multi-Mode 50/125?m, 500 MHz*km) 82m - OM1 (Multi-Mode 62,5/125?m, 200 MHz*km) 33m".