Komponenty i usługi do wszystkich urządzeń Fujitsu
Connection Blades

SFP+ SM 10Gb LR for up to 10km over SMF

S26361-F3873-L311

Chcesz kupić?
Jeśli chcesz kupić - kliknij.

Cena sugerowana
przez producenta

Netto: 5 674,00 zł

Brutto: 6 979,02 zł

Strona zawiera informacje na temat SFP+ SM 10Gb LR for up to 10km over SMF, wyrodukowanego przez firmę Fujitsu, o numerze producenta S26361-F3873-L311. Produkt ten umieszczony został w kategorii Połaczenia (Blades) [Connection Blades]. Jeśli chcesz kupić SFP+ SM 10Gb LR for up to 10km over SMF, lub negocjowac cenę SFP+ SM 10Gb LR for up to 10km over SMF skontaktuj się z nami. Możesz również sprawdzić dla jakich produktów (notebooki/komputery/serwery) oferowany jest SFP+ SM 10Gb LR for up to 10km over SMF [pokaż]. Informujemy jednocześnie iż wszystkie parametry zaprezentowane na stronie wyświetlone zostały wyłącznie w celach informacyjnych - zawiera ona informacje na temat większości akcesorii firmy Fujitsu, dlatego nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności i ceny dla poszczególnych podzespołów. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy też sprawdzić jego zgodność z posiadanym urządzeniem (w specyfikacji technicznej posiadanego urządzenia, lub jego instrukcji obsługi). Opis producenta: "Brocade hot-pluggable SFP+ module, 10 Gb/s Short-Wavelength Laser (SWL), Long Range (LR), Singlei-Mode Fiber with LC connector". Informacje producenta: "The 10Gb/s SFP+ module occupies one free SFP+ slot for Ethernet. 1310nm Laser up to 10Km".